Quinn Briscoe: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 178: | Line 178: | ||
|KAR (Irvine) | |KAR (Irvine) | ||
|1<sup>st</sup> in Primary 6-8 Duets/Trios | |1<sup>st</sup> in Primary 6-8 Duets/Trios | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 178: | Line 178: | ||
|KAR (Irvine) | |KAR (Irvine) | ||
|1<sup>st</sup> in Primary 6-8 Duets/Trios | |1<sup>st</sup> in Primary 6-8 Duets/Trios | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||