Khloe Kwon: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 64: Line 64:
|5<sup>th</sup> in Petite Solos
|5<sup>th</sup> in Petite Solos
|-
|-
| rowspan="3" |2019
| rowspan="5" |2019
| rowspan="3" |Swagger Jagger
| rowspan="3" |Swagger Jagger
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="3" |Jazz
Line 75: Line 75:
|-
|-
|Move (Anaheim)
|Move (Anaheim)
|
|-
| rowspan="2" |When She Loved Me
| rowspan="2" |Lyrical
| rowspan="2" |
|Rainbow (Escondido)
|
|-
|StarSystems (Redondo Beach)
|
|
|-
|-
Line 112: Line 121:
|7<sup>th</sup> in Mini Solos<br />Mini Female Core Performer
|7<sup>th</sup> in Mini Solos<br />Mini Female Core Performer
|-
|-
| rowspan="6" |2022
| rowspan="7" |2022
|End of Time
|End of Time
|
|
Line 129: Line 138:
|
|
|Radix Nationals (Las Vegas)
|Radix Nationals (Las Vegas)
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|-
Line 272: Line 287:
|StarQuest (San Diego)
|StarQuest (San Diego)
|3<sup>rd</sup> in Petite Duets/Trios
|3<sup>rd</sup> in Petite Duets/Trios
|-
| rowspan="3" |2019
| rowspan="3" |Telephone
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="3" |Alex Alba
| rowspan="3" |[[Harbor Pitkin]]<br />[[Hayden Calder]]
|Revel (Long Beach)
|1<sup>st</sup> in Petite Duets/Trios
|-
|Rainbow (Escondido)
|
|-
|StarSystems (Redondo Beach)
|
|}
|}