Kennedy Barry: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 301: Line 301:
|-
|-
|KAR (Claremont)
|KAR (Claremont)
|5<sup>th</sup> in Primary 8 & Under Duets/Trios|-
|5<sup>th</sup> in Primary 8 & Under Duets/Trios
|-
|KAR (Redondo Beach)
|KAR (Redondo Beach)
|4<sup>th</sup> in Primary 8 & Under Duets/Trios
|4<sup>th</sup> in Primary 8 & Under Duets/Trios