Kennedy Barry: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 188: | Line 188: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="12" |2017 | ||
| rowspan="7" |Remorse | |||
| rowspan="7" |Contemporary | |||
| rowspan="7" |Nick Meola | |||
|Showbiz (Escondido) | |||
|2<sup>nd</sup> in Teen Diamond Solos | |||
|- | |||
|24/7 (San Diego) | |||
| | |||
|- | |||
|Jump (Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |||
|Jump (Westminster) | |||
| | |||
|- | |||
|Radix (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO | |||
| | |||
|- | |||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |I Gotcha | | rowspan="3" |I Gotcha | ||
| rowspan="3" |Musical Theatre | | rowspan="3" |Musical Theatre | ||
| Line 210: | Line 234: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |2018 | ||
| rowspan="2" |Searching | | rowspan="2" |Searching | ||
| rowspan="2" |Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| Line 219: | Line 243: | ||
|NYCDA (Los Angeles) | |NYCDA (Los Angeles) | ||
|5<sup>th</sup> in Teen Solos | |5<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|- | |- | ||
|2019 | |2019 | ||