Tori Thalken: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 50: Line 50:
|
|
|-
|-
|KAR (Costa Rica)
|KAR (Costa Mesa 1)
|
|
|-
|-
Line 87: Line 87:
|Thunderstruck (Anaheim)
|Thunderstruck (Anaheim)
|10<sup>th</sup> in Junior Rockstar Solos<br />3<sup>rd</sup> in Junior Miss Dance Icon
|10<sup>th</sup> in Junior Rockstar Solos<br />3<sup>rd</sup> in Junior Miss Dance Icon
|-
|2023
|unknown
|unknown
|Showstopper (Anaheim I)
|
|}
|}