Sage Humphries: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 57: | Line 57: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
|2009 | |||
| | | | ||
|Classical | |||
| | | | ||
|Los Angeles | |||
|Top 12 | |||
|- | |||
|2011 | |||
| | | | ||
|Classical | |||
| | | | ||
|Los Angeles | |||
|Top 12 | |||
|- | |||
|2012 | |||
| | | | ||
|Classical | |||
| | | | ||
|Los Angeles | |||
|Top 24 | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2013 | |||
| | | | ||
|Classical | |||
| | | | ||
|Seattle | |||
|2<sup>nd</sup> in Senior Solos | |||
|- | |||
| | | | ||
|Contemporary | |||
| | | | ||
|Seattle | |||
|1<sup>st</sup> in Senior Solos | |||
|- | |||
|2014 | |||
|Slanted Jazz | |||
|Jazz | |||
|LJ Nafarrete | |||
|Los Angeles | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="6" |2014-5 | |||
| rowspan="3" |To You | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
| rowspan="3" |Viktor Kabaniaev | |||
|Los Angeles | |||
|2<sup>nd</sup> in Senior Solos | |||
|- | |||
|NYC | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Denver | ||
| | |Grand Prix Winner | ||
| | |- | ||
| | | rowspan="3" |Variation from Le Corsaire | ||
| | | rowspan="3" |Classical | ||
| rowspan="3" |Perrot & Coralli | |||
|Los Angeles | |||
|Top 12 | |||
|- | |||
|NYC | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Denver | ||
| | |Grand Prix Winner | ||
|- | |- | ||
| | |2015 | ||
| | |Variation from Giselle | ||
| | |Classical | ||
| | |Perrot & Coralli | ||
| | |Denver | ||
| | | | ||
|} | |} | ||