Kate Baldwin: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 306: Line 306:
|-
|-
| rowspan="10" |2023
| rowspan="10" |2023
| rowspan="3" |Miss Otis Regrets
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
|Intrigue (Provo)
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />Junior Apprentice
|-
|Adrenaline
|
|-
|NRG (Layton)
|
|-
| rowspan="4" |Back to the Start
| rowspan="4" |Back to the Start
| rowspan="4" |Contemporary
| rowspan="4" |Contemporary
Line 332: Line 320:
|NUVO (Sandy)
|NUVO (Sandy)
|4<sup>th</sup> in Junior Solos
|4<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
| rowspan="3" |Miss Otis Regrets
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
|Intrigue (Provo)
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />Junior Apprentice
|-
|Adrenaline
|
|-
|NRG (Layton)
|
|-
|-
| rowspan="3" |On My Own
| rowspan="3" |On My Own
Line 372: Line 372:
| rowspan="5" |Swanhilda Coppelia
| rowspan="5" |Swanhilda Coppelia
| rowspan="5" |Classical
| rowspan="5" |Classical
| rowspan="5" |A.St.Leon
| rowspan="5" |A. St. Leon
|Pittsburgh
|Pittsburgh
|
|
Line 404: Line 404:
|Graduation Ball
|Graduation Ball
|Classical
|Classical
|D.Lichine
|D. Lichine
|Salt Lake City
|Salt Lake City
|Top 12
|Top 12