Stella Watchous: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 131: Line 131:
|
|
|-
|-
| rowspan="7" |2019
| rowspan="11" |2019
| rowspan="2" |Stars
| rowspan="2" |Stars
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |Contemporary
Line 140: Line 140:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |Silhouette
| rowspan="4" |Silhouette
| rowspan="2" |
| rowspan="4" |
|NYCDA (Phoenix)
|NYCDA (Phoenix)
|
|-
|Nexstar (Wilmington)
|
|-
|Imagine (Raleigh)
|
|
|-
|-
Line 153: Line 159:
|Junior Intensive Scholarship
|Junior Intensive Scholarship
|-
|-
| rowspan="2" |Dynamite
| rowspan="4" |Dynamite
| rowspan="2" |
| rowspan="4" |
|NYCDA (Chicago)
|NYCDA (Chicago)
|4<sup>th</sup> in Junior Solos
|4<sup>th</sup> in Junior Solos
Line 160: Line 166:
|NUVO (Atlanta)
|NUVO (Atlanta)
|Junior Female BreakOut Artist
|Junior Female BreakOut Artist
|-
|Nexstar (Wilmington)
|
|-
|Imagine (Raleigh)
|
|-
|-
| rowspan="5" |2020
| rowspan="5" |2020