Ellary Day Szyndlar: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 521: Line 521:
|Silver Medalist
|Silver Medalist
|-
|-
| rowspan="9" |2025
| rowspan="10" |2025
| colspan="3" rowspan="3" |Paquita
| colspan="3" rowspan="3" |Paquita
|San Diego
|San Diego
Line 529: Line 529:
|
|
|-
|-
|
|Nashville
|
|
|-
|-
Line 547: Line 547:
|
|
|-
|-
|Medora Le Corsaire
| colspan="3" rowspan="2" |Medora Le Corsaire
|En Pointe Classical
|Irena Wozniak
|Phoenix
|Phoenix
|
|-
|
|
|
|-
|-