Sylvie Win Szyndlar: Difference between revisions
>Dancemomsaldc No edit summary |
>Dancemomsaldc |
||
| Line 461: | Line 461: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|2025 | | rowspan="3" |2025 | ||
|Black Cat | |Black Cat | ||
|Jazz | |Jazz | ||
| Line 468: | Line 468: | ||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |The Dance Awards (Las Vegas) | ||
| | | | ||
|- | |||
|Songbird | |||
|Lyrical | |||
|Jenn Peterson | |||
|[[Aspen Brandt]] <br> Peyton De La Cerda <br> [[Navy Forrest]] <br> Allie Kleve <br> [[Lily Knopps]] <br> [[Goldie Nielsen]] <br> [[Reagan Tannehill]] <br> Delaney Poulson | |||
|24/7 (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Send in clowns | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|[[Elsie Sandall]] <br> [[Kynzlie Plote]] <br> [[Navy Forrest]] <br> [[Bella Linman]] <br> [[Cara Hart]] <br> [[Brooklyn Besch]] <br> [[Kennedy Marble]] <br> [[Tatum Self]] <br> [[Caitlyn McKenzie]] <br> [[Harper Schwalb]] <br> [[Cambrie O'Haver]] <br> [[Harlow Gold Hilmo]] | |||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |||
|2<sup>Nd</sup> in Mini Lines | |||
|} | |} | ||