Cambrie O'Haver: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Chlobirdandmads
No edit summary
Line 293: Line 293:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |2024
| rowspan="3" |2024
|Cuz I'm a Blonde
|Cuz I'm a Blonde
|Jazz
|Jazz
Line 305: Line 305:
|Jump (Glendale)
|Jump (Glendale)
|2<sup>nd</sup> in Mini Extended Lines  
|2<sup>nd</sup> in Mini Extended Lines  
|-
|Beautiful Dreamer
|Lyrical
|Jenn Peterson
|Mariah Bland <br> Karsyn Brewer <br> [[Lola Forrest]] <br> [[Navy Forrest]] <br> Emma Kleve <br> [[Lily Knopps]] <br> [[Bella Linman]] <br> [[Finley Nielsen]] <br> [[Goldie Nielsen]] <br> [[Claire Sandall]] <br> [[Harper Schwalb]] <br> [[Tatum Self]] <br> Reagan Tannehill <br> Emersyn Varker
|NUVO (Phoenix)
|
|}
|}