Aspen James Brandt: Difference between revisions

>Fruitpunch33
No edit summary
No edit summary
Line 147: Line 147:
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos<br />Stop the Clock
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos<br />Stop the Clock
|-
|-
|2025
| rowspan="2" |2025
|
|
|Contemporary  
|Contemporary  
|Jenn Peterson  
|Jenn Peterson  
|
|
|-
|
|Jazz
|[[Jaycee Wilkins]]
|
|
|
|