Hannah Bozer: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 94: | Line 94: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2022 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Summer Air | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" | | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Jennifer Peterson | ||
|Showstopper (Phoenix) | |Showstopper (Phoenix) | ||
| | | | ||
|- | |||
|NYCDA (Phoenix) | |||
|13<sup>th</sup> in Mini Solos | |||
|- | |- | ||
|24/7 (Glendale) | |24/7 (Glendale) | ||