Aurielle Balija: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 310: Line 310:
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos
|-
|-
| rowspan="21" |2025
| rowspan="20" |2025
| rowspan="7" |Fluid
| rowspan="6" |Fluid
| rowspan="7" |Contemporary
| rowspan="6" |Contemporary
| rowspan="7" |Christa Smutek
| rowspan="6" |Christa Smutek
|24/7 (Chicago)
|24/7 (Chicago)
|
|
Line 321: Line 321:
|-
|-
|Radix (Boston)
|Radix (Boston)
|
|-
|Radix Nationals
|
|
|-
|-