Bella Klassen: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
|||
| Line 223: | Line 223: | ||
|NUVO (Phoenix) | |NUVO (Phoenix) | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Groups | |1<sup>st</sup> in Mini Groups | ||
|- | |||
|2022 | |||
|No Solace | |||
|Contemporary | |||
|Nick Meola | |||
|[[Avery Gay]] <br> [[Brooke Judge]] <br> [[Kate Kingsley]] <br> [[Summer O'Haver]] <br> [[Chloe Slone]] <br> [[Brooklin Cooley]] <br> [[Paige Kracht]] <br> [[Sara Allen]] | |||
|Jump Phoenix | |||
|Unknown placement | |||
|} | |} | ||