Lucy Vallely: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 248: | Line 248: | ||
| style="text-align: center; " |Sabrina Rincon | | style="text-align: center; " |Sabrina Rincon | ||
| style="text-align: center; " |The Dance Awards Nationals (Las Vegas) | | style="text-align: center; " |The Dance Awards Nationals (Las Vegas) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Didn't Place | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2017 | | style="text-align: center; " |2017 | ||
| Line 257: | Line 257: | ||
| style="text-align: center; " |NUVO (Anaheim) | | style="text-align: center; " |NUVO (Anaheim) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Duet/Trios | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Duet/Trios | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2018 | |||
| style="text-align: center; " |Module | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |Teddy Forance | |||
| style="text-align: center; " |Megan Goldstein | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
2<sup>nd</sup> in Senior Duet/Trios | |||
|} | |} | ||