Ava Kim: Difference between revisions

No edit summary
Line 23: Line 23:
|-
|-
|Jump
|Jump
|
|VIP RU
|-
|-
|Radix
|Radix
Line 32: Line 32:
|-
|-
|Hall of Fame (Lakeland)
|Hall of Fame (Lakeland)
|did not place
|
|-
|-
| rowspan="7" |2023
| rowspan="7" |2023
Line 38: Line 38:
| rowspan="7" |Lyrical
| rowspan="7" |Lyrical
|Streetz
|Streetz
|
|3rd in category
|-
|-
|24/7
|24/7
Line 56: Line 56:
|-
|-
|Hall of Fame (Lakeland)
|Hall of Fame (Lakeland)
|did not place
|
|-
|-
| rowspan="8" |2024
| rowspan="9" |2024
| rowspan="8" |Remedy
| rowspan="9" |Remedy
| rowspan="8" |Lyrical
| rowspan="9" |Lyrical
|Intrigue (Orlando)
|Intrigue (Orlando)
|
|
Line 80: Line 80:
|-
|-
|The Dance Awards (Orlando)
|The Dance Awards (Orlando)
|
|-
|
|
|
|-
|-
|Hall of Fame (Lakeland)
|Hall of Fame (Lakeland)
|did not place
|
|-
|-
|2025
|2025
|Blackbird
|Blackbird
|
|Tap
|Jump (Fort Lauderdale)
|Jump (Fort Lauderdale)
|Jazz, Contemp. & Lyrical
|Jazz, Contemp. & Lyrical