Category:Wu Sisters: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 148: | Line 148: | ||
|NUVO (Santa Clara) | |NUVO (Santa Clara) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Duos/Trios | |1<sup>st</sup> in Teen Duos/Trios | ||
|- | |||
| rowspan="5" |2024 | |||
| rowspan="5" |Bitter & Sweet | |||
| rowspan="5" |Contemporary | |||
| rowspan="5" | | |||
|Ultra Dance (San Jose) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (San Jose) | |||
| | |||
|- | |||
|NYCDA (Santa Clara) | |||
| | |||
|- | |||
|NYCDA Nationals (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" |2025 | |||
| rowspan="5" |Dancing in the Dark | |||
| rowspan="5" |Contemporary | |||
| rowspan="5" | | |||
|Ultra Dance (San Jose) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (San Jose) | |||
| | |||
|- | |||
|NYCDA (Santa Clara) | |||
| | |||
|- | |||
|NYCDA Nationals (Phoenix) | |||
| | |||
|} | |} | ||