Kiara Brown: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 133: | Line 133: | ||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | | style="text-align: center; " |unknown scoring | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2012 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2012 | ||
| style="text-align: center; " |The Ghost | | rowspan="2" style="text-align: center; " |The Ghost | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |Countdown (Fallbrook) | |||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |KAR (Claremont) | | style="text-align: center; " |KAR (Claremont) | ||
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Age 12-14 Elite Solos | | style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Age 12-14 Elite Solos | ||