Brighton Taylor: Difference between revisions
| Line 169: | Line 169: | ||
|- | |- | ||
|Showstopper (Phoenix) | |Showstopper (Phoenix) | ||
|5<sup>th</sup> in Junior Solos|- | |5<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
|Showstopper (Tucson) | |Showstopper (Tucson) | ||
|7<sup>th</sup> in Junior Solos | |7<sup>th</sup> in Junior Solos | ||