Brooklyn Besch: Difference between revisions

No edit summary
Line 75: Line 75:
|Top 3 Mini DOTY
|Top 3 Mini DOTY
|-
|-
| rowspan="2" |2021
| rowspan="3" |2021
|Heaven Hop
|Musical Theatre
|
|KAR (Mesa)
|did not place
|-
| rowspan="2" |Cover Girl
| rowspan="2" |Cover Girl
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Jazz