Gabby Peralta: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 31: | Line 31: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="5" |2021 | | rowspan="5" |2021 | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" |Runaway | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" | | ||
|NYCDA (Las Vegas) | |NYCDA (Las Vegas) | ||
| Line 45: | Line 45: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|The Dance Awards | |The Dance Awards (LV) | ||
|9<sup>th</sup> in Mini Solos | |||
|- | |||
| rowspan="5" |2022 | |||
| rowspan="5" |Parola | |||
| rowspan="5" |Contemporary | |||
|Thunderstruck (Las Vegas) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |24/7 (San Diego) | ||
| | |5<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Runner-Up Junior<br />Female Non-Stop Dancer | ||
| | |- | ||
| | |24/7 (Long Beach) | ||
| | |7<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
|Jump (Las Vegas) | |Jump (Las Vegas) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|The Dance Awards | |The Dance Awards (LV) | ||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" |2023 | |||
| rowspan="5" |Piel | |||
| rowspan="5" | | |||
|Celebrity | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz Nationals | |||
| | |||
|- | |||
|Velocity | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | |Velocity Nationals | ||
| rowspan=" | | | ||
| rowspan=" | |- | ||
| rowspan="5" |2024 | |||
| rowspan="5" |Estrellica | |||
| rowspan="5" |Contemporary | |||
|Celebrity | |Celebrity | ||
| | | | ||
|- | |||
|NYCDA (Las Vegas) | |||
|22<sup>nd</sup> in Junior Solos<br />Hip-Hop Scholarship | |||
|- | |- | ||
|Showbiz (Riverside) | |Showbiz (Riverside) | ||