Ekaterina Pichkova: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 25: | Line 25: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Choreographer | ! style="background:#f2c8e0;" |Choreographer | ||
! style="background:#f2c8e0;" |City | ! style="background:#f2c8e0;" |City | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="6" |2022 | |||
| rowspan="3" |Departure | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
| rowspan="3" |Marina Osipova | |||
|San Diego | |||
|1<sup>st</sup> Place | |||
|- | |||
|San Francisco | |||
| | | | ||
|- | |||
|Tampa | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="3" |Talisman | ||
| | | rowspan="3" |Classical | ||
| | | rowspan="3" |Marina Osipova | ||
| | |San Diego | ||
| | |2<sup>nd</sup> Place | ||
| | |- | ||
|San Francisco | |||
|1<sup>st</sup> Place | |||
|- | |- | ||
| | |Tampa | ||
| | |Top 24 | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="6" |2022-3 | ||
| | | rowspan="6" |Paquita | ||
| | | rowspan="6" |Classical | ||
| | | rowspan="6" |Marina Osipova | ||
| | |San Diego | ||
| | |2<sup>nd</sup> Place | ||
|- | |- | ||
| | |San Francisco 2022 | ||
| | |1<sup>st</sup> Place | ||
|- | |- | ||
| | |San Francisco 2023 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Los Angeles | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Tampa 2022 | ||
| | |Top 24 | ||
|- | |- | ||
| | |Tampa 2023 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="7" |2023 | ||
| | |Dulcinea Don Quixote | ||
| | | rowspan="3" |Classical | ||
| | |Marina Osipova | ||
| | |San Francisco | ||
| | |3<sup>rd</sup> Place | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="2" |Grand Pas Classique | ||
| | | rowspan="2" |Marina Osipova | ||
| | |San Francisco | ||
| | |3<sup>rd</sup> Place | ||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |Los Angeles | ||
| | |Top 12 | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="2" |Stardust | ||
| | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| | | rowspan="2" |Konstantin Keikhel | ||
| | |San Francisco | ||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Los Angeles | ||
| | |Top 12 | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="2" |Enigmatique | ||
| | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| | | rowspan="2" |Marina Osipova | ||
| | |San Francisco | ||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Los Angeles | ||
| | |Top 12 | ||
|- | |- | ||
| | |2024 | ||
| | | | ||
| | | | ||