Ekaterina Pichkova: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 54: | Line 54: | ||
|Top 24 | |Top 24 | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |2022-4 | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |Paquita | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |Classical | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |Marina Osipova | ||
|San Diego | |San Diego 2022 | ||
|2<sup>nd</sup> Place | |2<sup>nd</sup> Place | ||
|- | |||
|San Diego 2024 | |||
| | |||
|- | |- | ||
|San Francisco 2022 | |San Francisco 2022 | ||
| Line 65: | Line 68: | ||
|- | |- | ||
|San Francisco 2023 | |San Francisco 2023 | ||
| | |||
|- | |||
|San Francisco 2024 | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 76: | Line 82: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |New York | ||
|3<sup>rd</sup> Place | |3<sup>rd</sup> Place | ||
|- | |- | ||
|Chicago | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="6" |2023 | |||
| rowspan="2" |Grand Pas Classique | | rowspan="2" |Grand Pas Classique | ||
| rowspan="2" |Classical | |||
| rowspan="2" |Marina Osipova | | rowspan="2" |Marina Osipova | ||
|San Francisco | |San Francisco | ||
| Line 109: | Line 116: | ||
|Top 12 | |Top 12 | ||
|- | |- | ||
|2024 | | rowspan="2" |2023-4 | ||
| | | rowspan="2" |Dulcinea Don Quixote | ||
| | | rowspan="2" |Classical | ||
| | | rowspan="2" |Marina Osipova | ||
|San Francisco | |||
|3<sup>rd</sup> Place | |||
|- | |||
|New York | |||
|3<sup>rd</sup> Place | |||
|- | |||
| rowspan="7" |2024 | |||
|Is it Love | |||
|Contemporary | |||
|Shahar Binyamini | |||
|San Diego | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="3" |The Legend of Love | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
| rowspan="3" |Yuri Grigorovich | |||
|San Francisco | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |New York | ||
| | |3<sup>rd</sup> Place | ||
| | |- | ||
| | |Chicago | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="3" |When a Friend Calls to Me | ||
| | | rowspan="3" |Contemporary | ||
| | | rowspan="3" |Daniel Rubin | ||
| | |San Francisco | ||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |New York | ||
| | |3<sup>rd</sup> Place | ||
|- | |- | ||
| | |Chicago | ||
| | | | ||
|} | |} | ||