Ekaterina Pichkova: Difference between revisions

No edit summary
Line 87: Line 87:
|-
|-
|Chicago
|Chicago
|
|Top 12<br />JYGP Award
|-
|-
| rowspan="6" |2023
| rowspan="6" |2023
Line 144: Line 144:
|-
|-
|Chicago
|Chicago
|
|Top 12<br />JYGP Award
|-
|-
| rowspan="3" |When a Friend Calls to Me
| rowspan="3" |When a Friend Calls to Me
Line 156: Line 156:
|-
|-
|Chicago
|Chicago
|
|Top 12<br />JYGP Award
|}
|}


Line 169: Line 169:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="6" |2024
| rowspan="4" |2024
| rowspan="3" |The Duel
| rowspan="2" |The Duel
| rowspan="3" |Daniel Rubin
| rowspan="2" |Daniel Rubin
| rowspan="3" |Valerie Sokolenko
| rowspan="2" |Valerie Sokolenko
|San Francisco
|San Francisco
|
|Top 12
|-
|-
|New York
|New York
|
|
|-
|-
|Chicago
| rowspan="2" |A Life for the Tsar
|
| rowspan="2" |Anastasia Vasilieva
|-
| rowspan="2" |Nyla Craig<br />Halle Fairbanks
| rowspan="3" |A Life for the Tsar
| rowspan="3" |Anastasia Vasilieva
| rowspan="3" |Nyla Craig<br />Halle Fairbanks
|San Francisco
|San Francisco
|
|Top 12
|-
|-
|New York
|New York
|
|-
|Chicago
|
|
|}
|}