Emilee McKenzie: Difference between revisions
| Line 32: | Line 32: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |2022 | |||
| | | | ||
| | | | ||
|Allison DeCarlo<br />Madison Dowd<br />Hannah Duncan<br />Ivy Gressley<br />Kaitlyn Jenkins<br />[[Landrie Kuhni]]<br />[[Emilee McKenzie]]<br />Brooklyn Mullins<br />Holland Stephan<br />Elle Jones<br />Ivy Scotto<br />Olivia Smith<br />Brooklyn Barney<br />[[Cara Hart]] | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||
|[[Cara Hart]]<br />Hannah Slater<br />Allison DeCarlo<br />Hannah Duncan<br />Quinn Papke<br />Rebecca Beginski<br />Landyn Blissett<br />Aria Chaidez<br />Oakley Cox<br />Quinn Fanzo<br />Sofia Fern<br />Brynlee Michael<br />Addison Pichette<br />Ruby Powell<br />Stella Stoltz<br />[[Emilee McKenzie]] | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|Ryker Brooks<br />Vanessa Bustamante<br />Hannah Duncan<br />Addyson Edwards<br />Penelope Gerle<br />Ivy Gressley<br />Charlotte Holbrook<br />Kaitlyn Jenkins<br />Elle Jones<br />Madison Kavanaugh<br />[[Landrie Kuhni]]<br />Adalyn Kutchel<br />Chloe Kuzdas<br />Ivy Lang<br />Lola Lang<br />[[Emilee McKenzie]]<br />Kensley Miller<br />Charly Pickett<br />Cadence Schutter<br />Kennadi Searcy<br />Emily Smith<br />Olivia Smith<br />Hadley Wheeler<br />Hannah White | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||