Emma Scott: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 291: Line 291:
|did not place
|did not place
|-
|-
| rowspan="7" |2025
| rowspan="8" |2025
| rowspan="2" |Gone Dim
| rowspan="2" |Gone Dim
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |Contemporary
Line 301: Line 301:
|
|
|-
|-
| rowspan="5" |Forsaken
| rowspan="6" |Forsaken
| rowspan="5" |Contemporary  
| rowspan="6" |Contemporary  
| rowspan="5" |Jennifer Peterson
| rowspan="6" |Jennifer Peterson
|Shine Dance Competition  
|Shine Dance Competition  
|1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />Shining Star
|1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />Shining Star
Line 309: Line 309:
|24/7 (Iowa City)
|24/7 (Iowa City)
|Runner-Up Teen Non-Stop Dancer
|Runner-Up Teen Non-Stop Dancer
|-
|Jump (Phoenix)
|Runner-Up Teen JUMP VIP
|-
|-
|Jump (Layton)
|Jump (Layton)