Fiona Wu: Difference between revisions
| Line 339: | Line 339: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="22" |2024 | ||
| rowspan="2" |Heart of Glass | | rowspan="2" |Heart of Glass | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| Line 394: | Line 394: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Voila | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Erin LaMoyne | ||
|Ultra Dance (San Jose)<ref>[https://ultradancetour.com/store/event/39/act/615/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true Ultra Dance - Voila]</ref> | |Ultra Dance (San Jose)<ref>[https://ultradancetour.com/store/event/39/act/615/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true Ultra Dance - Voila]</ref> | ||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper WCF | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 765: | Line 771: | ||
|Showstopper (San Francisco) | |Showstopper (San Francisco) | ||
|2<sup>nd</sup> in Teen Large Groups | |2<sup>nd</sup> in Teen Large Groups | ||
|- | |||
| rowspan="5" |2024 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
|Bolero | |||
|Open | |||
|Many Dancers | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
|1<sup>st</sup> in Junior Super Groups | |||
|- | |||
| rowspan="6" |2025 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
|Time | |||
|Contemporary | |||
|Many Dancers | |||
|Showstopper (San Francisco) | |||
|1<sup>st</sup> in Senior Super Groups | |||
|} | |} | ||