Gracelyn Weber: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 135: | Line 135: | ||
| rowspan="2" |Londyn Alexander | | rowspan="2" |Londyn Alexander | ||
|NYCDA (Baltimore) | |NYCDA (Baltimore) | ||
| | |10<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|- | |- | ||
|NYCDA Nationals (Phoenix) | |NYCDA Nationals (Phoenix) | ||
| | |30<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
SYPSI Scholarship | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2023 | | rowspan="2" |2023 | ||
| Line 147: | Line 148: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |YAGP | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|2024 | | rowspan="3" |2024 | ||
|Mirage | | rowspan="2" |Mirage | ||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|NYCDA (Mobile) | |||
| | | | ||
|- | |||
|NYCDA Nationals (NYC) | |||
|8<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|- | |||
|Paquita | |||
|Ballet | |||
| | | | ||
|NYCDA ( | |NYCDA (Nashville) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||