Gracelyn Weber: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 135: Line 135:
| rowspan="2" |Londyn Alexander
| rowspan="2" |Londyn Alexander
|NYCDA (Baltimore)
|NYCDA (Baltimore)
|
|10<sup>th</sup> in Teen Solos
|-
|-
|NYCDA Nationals (Phoenix)
|NYCDA Nationals (Phoenix)
|
|30<sup>th</sup> in Teen Solos
SYPSI Scholarship
|-
|-
| rowspan="2" |2023
| rowspan="2" |2023
Line 147: Line 148:
|
|
|-
|-
|NYCDA Nationals (NYC)
|YAGP
|
|
|-
|-
|2024
| rowspan="3" |2024
|Mirage
| rowspan="2" |Mirage
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
|NYCDA (Mobile)
|
|
|-
|NYCDA Nationals (NYC)
|8<sup>th</sup> in Teen Solos
|-
|Paquita
|Ballet
|
|
|NYCDA (Mobile)
|NYCDA (Nashville)
|
|
|}
|}