Jenna Brunson: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 32: | Line 32: | ||
|Inspire (Asheville) | |Inspire (Asheville) | ||
| | | | ||
|- | |||
|Jump (Greenville) | |||
|10<sup>th</sup> in Senior Solos | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2021 | | rowspan="2" |2021 | ||
No edit summary |
|||
| Line 32: | Line 32: | ||
|Inspire (Asheville) | |Inspire (Asheville) | ||
| | | | ||
|- | |||
|Jump (Greenville) | |||
|10<sup>th</sup> in Senior Solos | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2021 | | rowspan="2" |2021 | ||