Katelyn Kline: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 400: | Line 400: | ||
| rowspan="5" |Wonderful | | rowspan="5" |Wonderful | ||
| rowspan="5" |Contemporary | | rowspan="5" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="20" |Jayna Carson | ||
| rowspan="5" |Kennedy Banks<br />Giselle Bautista<br />Caroline Boone<br />Lily Kate Bowling<br />Lydia Creech<br />Kaidyn Glover<br />Reagan Middlebrook<br />Kenley Grace Spears | | rowspan="5" |Kennedy Banks<br />Giselle Bautista<br />Caroline Boone<br />Lily Kate Bowling<br />Lydia Creech<br />Kaidyn Glover<br />Reagan Middlebrook<br />Kenley Grace Spears | ||
|Stage Ready (Swansea) | |||
| | |||
|- | |||
|Dance Machine (York) | |||
| | |||
|- | |||
|Inspire (Myrtle Beach) | |||
| | |||
|- | |||
|Star Talent (Swansea) | |||
| | |||
|- | |||
|Dance Machine<br />Nationals (Supply) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" |Rock N Roll | |||
| rowspan="5" |Jazz | |||
| rowspan="5" | | |||
|Stage Ready (Swansea) | |||
| | |||
|- | |||
|Dance Machine (York) | |||
| | |||
|- | |||
|Inspire (Myrtle Beach) | |||
| | |||
|- | |||
|Star Talent (Swansea) | |||
| | |||
|- | |||
|Dance Machine<br />Nationals (Supply) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" |Back To Me | |||
| rowspan="5" |Contemporary | |||
| rowspan="5" | | |||
|Stage Ready (Swansea) | |||
| | |||
|- | |||
|Dance Machine (York) | |||
| | |||
|- | |||
|Inspire (Myrtle Beach) | |||
| | |||
|- | |||
|Star Talent (Swansea) | |||
| | |||
|- | |||
|Dance Machine<br />Nationals (Supply) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" |Let The Games Begin | |||
| rowspan="5" |Production | |||
| rowspan="5" | | |||
|Stage Ready (Swansea) | |Stage Ready (Swansea) | ||
| | | | ||