Katelyn Kline: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 360: | Line 360: | ||
|5<sup>th</sup> in High School Varsity Hip Hop | |5<sup>th</sup> in High School Varsity Hip Hop | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="35" |2026 | ||
| rowspan="5" |Gnarly | | rowspan="5" |Gnarly | ||
| rowspan="5" |Jazz | | rowspan="5" |Jazz | ||
| Line 455: | Line 455: | ||
| rowspan="5" |Let The Games Begin | | rowspan="5" |Let The Games Begin | ||
| rowspan="5" |Production | | rowspan="5" |Production | ||
| rowspan="5" | | |||
|Stage Ready (Swansea) | |||
| | |||
|- | |||
|Dance Machine (York) | |||
| | |||
|- | |||
|Inspire (Myrtle Beach) | |||
| | |||
|- | |||
|Star Talent (Swansea) | |||
| | |||
|- | |||
|Dance Machine<br />Nationals (Supply) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" |Versus | |||
| rowspan="5" |Hip Hop | |||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" | | ||
|Stage Ready (Swansea) | |Stage Ready (Swansea) | ||