Kennedy Anderson: Difference between revisions
| Line 312: | Line 312: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="12" |2023 | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||