Paige Kim: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 107: | Line 107: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="19" |2023 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Cherry Blossom | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Contemporary | ||
|KAR (Lowell)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1602/act/147/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - Cherry Blossom]</ref> | |KAR (Lowell)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1602/act/147/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - Cherry Blossom]</ref> | ||
|3<sup>rd</sup> in Elite 9-11 Solos<br />1<sup>st</sup> Runner-Up for<br />Elite Miss Teen Dance<br />HDE All-Stars | |3<sup>rd</sup> in Elite 9-11 Solos<br />1<sup>st</sup> Runner-Up for<br />Elite Miss Teen Dance<br />HDE All-Stars | ||
| Line 117: | Line 117: | ||
|- | |- | ||
|NYCDA Nationals (NYC) | |NYCDA Nationals (NYC) | ||
| | |||
|- | |||
|Jump (Portland) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||