Payton Ackerman: Difference between revisions
| Line 197: | Line 197: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |2011 | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |She's So Beautiful | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |Hip Hop | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |unknown | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |[[Brandon Pent]] | ||
|DEA (Pittsburgh) | |DEA (Pittsburgh) | ||
| | |3rd in teen duet/trio | ||
|- | |- | ||
|Dance Masters of PA | |Dance Masters of PA | ||
|Platinum Award | |Platinum Award | ||
|- | |- | ||
| rowspan="4" |2012 | |||
| rowspan="4" |Turn Me On | |||
| rowspan="4" |Hip Hop | |||
| rowspan=" | | rowspan="4" |unknown | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |[[Brandon Pent]] | ||
| rowspan=" | |||
| rowspan=" | |||
| rowspan=" | |||
|DEA (Pittsburgh) | |DEA (Pittsburgh) | ||
|3<sup>rd</sup> in Teen Duet/Trios | |3<sup>rd</sup> in Teen Duet/Trios | ||
| Line 221: | Line 218: | ||
|DEA Nationals (Las Vegas) | |DEA Nationals (Las Vegas) | ||
|unknown scoring | |unknown scoring | ||
|- | |||
|Fire & Ice | |||
(Pittsburgh) | |||
|1st in teen duet/trio | |||
|- | |- | ||
|JUMP (Pittsburgh) | |JUMP (Pittsburgh) | ||