Sophia Hasson: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 258: | Line 258: | ||
|1<sup>st</sup> in Intermediate 9-11 Duets/Trios<br />KAR Convention Scholarship<br />Elite Top First | |1<sup>st</sup> in Intermediate 9-11 Duets/Trios<br />KAR Convention Scholarship<br />Elite Top First | ||
|- | |- | ||
|2025 | | rowspan="2" |2025 | ||
|Rome | |Rome | ||
| | | | ||
|Nora Vargas | | rowspan="2" |Nora Vargas | ||
|Showstopper (Anaheim III) | |Showstopper (Anaheim III) | ||
|4<sup>th</sup> in Teen Duets/Trios | |4<sup>th</sup> in Teen Duets/Trios | ||
|- | |||
|Landslide | |||
|Contemporary | |||
|Revel (LA) | |||
|2<sup>nd</sup> in Teen Duos/Trios | |||
|} | |} | ||