Scarlett Manzel: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
 
(10 intermediate revisions by 5 users not shown)
Line 128: Line 128:
|
|
|-
|-
| rowspan="4" |Clod Hearted Snake
| rowspan="4" |Cold Hearted Snake
| rowspan="4" |Jazz
| rowspan="4" |Jazz
| rowspan="4" |[[Chelsea Jennings]]
| rowspan="4" |[[Chelsea Jennings]]
Line 141: Line 141:
|-
|-
|The Dance Awards<br />(Las Vegas)
|The Dance Awards<br />(Las Vegas)
|
|-
| rowspan="2" |2024
|Broken
|Contemporary
|
|NUVO (Minneapolis)
|
|-
|Locomotion
|Jazz
|Kenzie Symanietz
|Hall of Fame (St. Paul)
|
|
|}
|}
Line 384: Line 397:
[[Category:Dancers]]
[[Category:Dancers]]
[[Category:Girl Dancers]]
[[Category:Girl Dancers]]
[[Category:Females Under 12]]
[[Category:Females Exactly 12]]
[[Category:Larkin Dance Studio Dancers]]
[[Category:Larkin Dance Studio Dancers]]
[[Category:Manzel Sisters]]
[[Category:Manzel Sisters]]
[[Category:October Births]]
[[Category:October Births]]
[[Category:2013 births]]