Alexis Adair: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 138: | Line 138: | ||
| rowspan="5" |Tomorrow | | rowspan="5" |Tomorrow | ||
| rowspan="5" |Contemporary | | rowspan="5" |Contemporary | ||
| rowspan="5" |Nick | | rowspan="5" |[[Nick Meola]] | ||
|JUMP (Phoenix) | |JUMP (Phoenix) | ||
|4<sup>th</sup> in Mini Solos | |4<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
| Line 325: | Line 325: | ||
|12<sup>th</sup> in Senior Solos | |12<sup>th</sup> in Senior Solos | ||
|- | |- | ||
|2024 | | rowspan="2" |2024 | ||
|Siren | |Siren | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| Line 331: | Line 331: | ||
|NUVO (Minneapolis) | |NUVO (Minneapolis) | ||
|7<sup>th</sup> in Senior Solos | |7<sup>th</sup> in Senior Solos | ||
|- | |||
|Our Love | |||
|Contemporary | |||
|[[Chelsea Jennings]] | |||
|The Dance Awards<br />(Las Vegas) | |||
|Top 24 Senior Female Best Dancer | |||
|} | |} | ||