Isabella Tjoe: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 268: | Line 268: | ||
|Showstopper WCF | |Showstopper WCF | ||
|5<sup>th</sup> in Teen Solos | |5<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|- | |||
|2026 | |||
|Clouds of Silence | |||
| | |||
|[[Crystal Huang]] | |||
|24/7 (Reno) | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />Teen Non-Stop Dancer | |||
|} | |} | ||