Elliana Walmsley: Difference between revisions
imported>Familiefan27 No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 220: | Line 220: | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; " |2018 | ||
| style="text-align: center; " |Patterns | | style="text-align: center; " |Patterns | ||
| style="text-align: center; " |Specialty | | style="text-align: center; " |Specialty | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |[[Kayla Kalbfleisch]] | ||
| style="text-align: center; " |24 | | style="text-align: center; " |24/SEVEN (Los Angeles) | ||
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Mini Solos | | style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
| Line 239: | Line 230: | ||
| style="text-align: center; " |Jazz | | style="text-align: center; " |Jazz | ||
| style="text-align: center; " |[[Molly Long]] | | style="text-align: center; " |[[Molly Long]] | ||
| style="text-align: center; " |24 | | style="text-align: center; " |24/SEVEN (Billings) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos | ||
|- | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |The Path | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |[[Mark Meismer]] | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Anaheim) | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Mini Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Radix (Denver) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Radix (Meadowlands) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos | |||
|} | |} | ||