Harlow Ganz: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 279: Line 279:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |2022
| rowspan="4" |2022
|Empress
|Empress
|Contemporary
|Contemporary
Line 286: Line 286:
|5<sup>th</sup> in Teen Solos<br />You Rocked<br />Teen Female JUMP VIP
|5<sup>th</sup> in Teen Solos<br />You Rocked<br />Teen Female JUMP VIP
|-
|-
|My Heart
| rowspan="3" |My Heart
|Contemporary
| rowspan="3" |Contemporary
|Talia Favia
| rowspan="3" |Talia Favia
|Radix (Minneapolis)
|Radix (Minneapolis)
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos
|-
|Radix (Anaheim)
|
|-
|NUVO (Minneapolis)
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos
|}
|}