Charlise Lardizabal: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 25: Line 25:
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos
|-
|-
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2017
| rowspan="5" style="text-align: center; " |2017
| rowspan="4" style="text-align: center; " |When It's All Over
| rowspan="5" style="text-align: center; " |When It's All Over
| rowspan="4" style="text-align: center; " |
| rowspan="5" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="4" style="text-align: center; " |
| rowspan="5" style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |KAR (San Jose)
| style="text-align: center; " |KAR (San Jose)
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Secondary 12-14 Solos
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Secondary 12-14 Solos
Line 40: Line 40:
| style="text-align: center; " |RADIX (Santa Clara)
| style="text-align: center; " |RADIX (Santa Clara)
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|-
| style="text-align: center; " |ASH (Santa Clara)
| style="text-align: center; " |
|}
|}