Charlise Lardizabal: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 25: | Line 25: | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; " |2017 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; " |When It's All Over | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |KAR (San Jose) | | style="text-align: center; " |KAR (San Jose) | ||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Secondary 12-14 Solos | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Secondary 12-14 Solos | ||
| Line 40: | Line 40: | ||
| style="text-align: center; " |RADIX (Santa Clara) | | style="text-align: center; " |RADIX (Santa Clara) | ||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |ASH (Santa Clara) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|} | |} | ||