Hope Edwards: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
|||
| Line 102: | Line 102: | ||
|Showbiz (Riverside) | |Showbiz (Riverside) | ||
|3<sup>rd</sup> in Junior Diamond Solos<br />Miss Showbiz | |3<sup>rd</sup> in Junior Diamond Solos<br />Miss Showbiz | ||
|- | |||
|2019 | |||
|Fields of Gold | |||
|Contemorary | |||
|Amy Berokoff | |||
|Move | |||
(Riverside) | |||
|1st in competitive solos | |||
|} | |} | ||