Yuki Miyata: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
|||
| Line 37: | Line 37: | ||
| style="text-align: center; " |24/7 (Santa Clara) | | style="text-align: center; " |24/7 (Santa Clara) | ||
| style="text-align: center; " |8<sup>th</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |8<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
|2018 | |||
|As if | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|In10sity | |||
|1st place in Teen Solos | |||
|- | |||
|2019 | |||
|Hanker Dawn | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|Mascarade | |||
|1st place in Teen Solos | |||
|- | |||
|2019 | |||
|Hunker Dawn | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|NYCDA | |||
|3rd place in Teen Solos | |||
|} | |} | ||