Yuki Miyata: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
|||
| Line 93: | Line 93: | ||
|- | |- | ||
|24/7 (Santa Clara) | |24/7 (Santa Clara) | ||
|Non-Sop Dancer Winner | |||
|- | |||
|2022 | |||
| | | | ||
| | |||
|Hollywood Connection | |||
|Teen Company 2023 | |||
|} | |} | ||
>Kidgameshowlover800 |
|||
| Line 93: | Line 93: | ||
|- | |- | ||
|24/7 (Santa Clara) | |24/7 (Santa Clara) | ||
|Non-Sop Dancer Winner | |||
|- | |||
|2022 | |||
| | | | ||
| | |||
|Hollywood Connection | |||
|Teen Company 2023 | |||
|} | |} | ||