Katie Couch: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
|||
| Line 368: | Line 368: | ||
|24/7 (San Antonio) | |24/7 (San Antonio) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios | |1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios | ||
|- | |||
|2024 | |||
|To Cross Paths | |||
|Contemporary | |||
|Haley Heckthorn | |||
|Kami Couch | |||
|Nuvo (Santa Clara) | |||
|2nd in Teen Duets/Trios | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|24/7 (Anaheim) | |||
|3rd in Teen Duets/Trios | |||
|} | |} | ||