Abbey Nolet: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 469: Line 469:
|4<sup>th</sup> in Senior Large Groups<br />Crystal Award
|4<sup>th</sup> in Senior Large Groups<br />Crystal Award
|-
|-
| rowspan="8" |2016
| rowspan="9" |2016
|
|
|
|[[Denise Goping]]<br />Jessica Gower<br />Tyler Hutchings<br />Katrina Khachi<br />Brooklyn Lipke<br />Jessy Lipke<br />Jordan Lipke<br />Brian Ross<br />Alexandra Shovlin<br />Ella Staios<br />Emma Vokey
|Hall of Fame (Niagara Falls)
|
|-
|
|
|
|
|Ashley Borg<br />Agnieszka Divecha<br />Jenna Downs<br />Tyler Hutchings<br />Katrina Khachi<br />Brynn Levitt<br />Brooklyn Lipke<br />Jessy Lipke<br />Jordan Lipke<br />Addyson Nutzenberger<br />Brian Ross<br />Alexandra Shovlin
|Hall of Fame (Niagara Falls)
|Hall of Fame (Niagara Falls)
|
|
Line 478: Line 484:
|
|
|
|
|
|Jenna Downs<br />Jessica Gower<br />Tyler Hutchings<br />Katrina Khachi<br />Sophia Khachi<br />Josh Lamb<br />Brynn Levitt<br />Brooklyn Lipke<br />Jessy Lipke<br />Jordan Lipke<br />Katie Mcavoy<br />Brian Ross<br />Alexandra Shovlin<br />Noah Zulfikar
|Hall of Fame (Niagara Falls)
|Hall of Fame (Niagara Falls)
|
|
Line 484: Line 490:
|
|
|
|
|
|Tia Frazer<br />[[Denise Goping]]<br />Jessica Gower<br />Brian Hooper<br />Tyler Hutchings<br />Sophia Khachi<br />Josh Lamb<br />Brooklyn Lipke<br />Jacob Lipke<br />Nat Lui<br />Katie Mcavoy<br />Julia Novakovic<br />Alison Scholes<br />Ella Staios<br />Noah Zulfikar
|Hall of Fame (Niagara Falls)
|Hall of Fame (Niagara Falls)
|
|
Line 490: Line 496:
|
|
|
|
|
|Ashley Borg<br />Melissa Burzese<br />Agnieszka Divecha<br />Jenna Downs<br />Tyler Hutchings<br />Katrina Khachi<br />Brynn Levitt<br />Jessy Lipke<br />Jordan Lipke<br />Addyson Nutzenberger<br />Ava Paulino<br />Brian Ross<br />Heidee Schreiber<br />Alexandra Shovlin<br />Noah Zulfikar
|Hall of Fame (Niagara Falls)
|Hall of Fame (Niagara Falls)
|
|
Line 496: Line 502:
|
|
|
|
|
|Ashley Borg<br />Melissa Burzese<br />Agnieszka Divecha<br />Jenna Downs<br />Tia Frazer<br />Jessica Gower<br />Tyler Hutchings<br />Katrina Khachi<br />Sophia Khachi<br />Josh Lamb<br />Brynn Levitt<br />Brooklyn Lipke<br />Jacob Lipke<br />Jessy Lipke<br />Jordan Lipke<br />Nat Lui<br />Katie Mcavoy<br />Julia Novakovic<br />Addyson Nutzenberger<br />Ava Paulino<br />Brian Ross<br />Alison Scholes<br />Heidee Schreiber<br />Alexandra Shovlin<br />Noah Zulfikar
|Hall of Fame (Niagara Falls)
|Hall of Fame (Niagara Falls)
|
|
Line 502: Line 508:
|
|
|
|
|
|Ashley Borg<br />Melissa Burzese<br />Emily Cayuga<br />Agnieszka Divecha<br />Jenna Downs<br />Tia Frazer<br />Lila Ghadban<br />Jessica Gower<br />Tyler Hutchings<br />Katrina Khachi<br />Sophia Khachi<br />Josh Lamb<br />Brynn Levitt<br />Brooklyn Lipke<br />Jacob Lipke<br />Jessy Lipke<br />Jordan Lipke<br />Nat Lui<br />Katie Mcavoy<br />Nick Moustakas<br />Julia Novakovic<br />Addyson Nutzenberger<br />Brian Ross<br />Alison Scholes<br />Heidee Schreiber<br />Noah Zulfikar
|Hall of Fame (Niagara Falls)
|Hall of Fame (Niagara Falls)
|
|
Line 508: Line 514:
|
|
|
|
|
|Ashley Borg<br />Melissa Burzese<br />Agnieszka Divecha<br />Jenna Downs<br />Tia Frazer<br />Jessica Gower<br />Tyler Hutchings<br />Katrina Khachi<br />Sophia Khachi<br />Josh Lamb<br />Brynn Levitt<br />Brooklyn Lipke<br />Jacob Lipke<br />Jessy Lipke<br />Jordan Lipke<br />Nat Lui<br />Katie Mcavoy<br />Nick Moustakas<br />[[Briar Nolet]]<br />Julia Novakovic<br />Addyson Nutzenberger<br />Ava Paulino<br />Brian Ross<br />Alison Scholes<br />Heidee Schreiber<br />Alexandra Shovlin<br />Noah Zulfikar
|Hall of Fame (Niagara Falls)
|Hall of Fame (Niagara Falls)
|
|
Line 514: Line 520:
|
|
|
|
|
|Many Dancers
|Hall of Fame (Niagara Falls)
|Hall of Fame (Niagara Falls)
|
|