Auriel Welty: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
No edit summary
Line 58: Line 58:
| style="text-align: center; " |Showstopper (Pittsburgh)
| style="text-align: center; " |Showstopper (Pittsburgh)
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Teen Competitive Solos
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Teen Competitive Solos
|-
| style="text-align: center; " |Wanderlust
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |JUMP (Pittsburgh)
| style="text-align: center; " |unknown scoring
|-
|-
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown