Nina Linhart: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
|||
| Line 119: | Line 119: | ||
| style="text-align: center; " |Regional Teen Miss Fire & Ice | | style="text-align: center; " |Regional Teen Miss Fire & Ice | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" style="text-align: center; " |2011 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="text-align: center; " |Accentuate the Positive | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="text-align: center; " |Musical Theatre | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |YAGP (Philadelphia) | | style="text-align: center; " |YAGP (Philadelphia) | ||
| style="text-align: center; " |did not place | | style="text-align: center; " |did not place | ||
| Line 128: | Line 128: | ||
| style="text-align: center; " |JUMP (Pittsburgh) | | style="text-align: center; " |JUMP (Pittsburgh) | ||
| style="text-align: center; " |did not place | | style="text-align: center; " |did not place | ||
|- | |||
|Fire & Ice (Pittsburgh) | |||
|5th in teen solo | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |DEA (Pittsburgh) | | style="text-align: center; " |DEA (Pittsburgh) | ||