Kassidy Leon: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
|||
| Line 32: | Line 32: | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |- | ||
|2007 | | rowspan="2" |2007 | ||
| | | rowspan="2" |Sink or Swin | ||
| | | rowspan="2" |Open | ||
|unknown | | rowspan="2" |unknown | ||
|Access Broadway (Pittsburgh) | |Access Broadway (Pittsburgh) | ||
|Gold Award | |Gold Award | ||
|- | |||
|DEA (Pittsburgh) | |||
|8th Place Small Fry | |||
|- | |||
|2009 | |||
|Raindrops | |||
|Specialty | |||
|Unknown | |||
|Fire and Ice (Pittsburgh) | |||
|Diamond | |||
|- | |- | ||
| rowspan="4" |2011 | | rowspan="4" |2011 | ||